Mareblue Aeolos Beach Resort

  Mareblue Aeolos Beach Resort - Korfuz ****…
€615/Personi Lexo më shumë ...

Sunshine Corfu Hotel - Korfuz

Sunshine Corfu Hotel - Korfuz ****   18…
€630/Personi Lexo më shumë ...

Hotel Belvedere I përzgjedhur

Hotel Belvedere - Korfuz *** 01 Qershor -…
€255/pp Lexo më shumë ...

Telemachos Village

Telemachos Village - Korfuz ***        …
€295/pp Lexo më shumë ...

Paleo ArtNouveau Hotel

Paleo ArtNouveau Hotel - Korfuz ****  Rezervime deri…
€355/Personi Lexo më shumë ...
« Tetor 2014 »
Hën Mar Mër Enj Pre Sht Dje
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Rezervime

Deshironi te kryeni nje rezervim?! Kompania jone do tiu pergjigjet ne kohe rekord.

Facebook

Reth Nesh

Ne i respektojme klientet dhe nuk harrojme qe ato na zgjedhin ne per te kaluar kohen e tyre te lire.Ne kete marredhenie kemi si detyre ruajtjen e ndershmerin dhe besimit.Ne parashikojm deshirat e tyre dhe cdo gje qe bejm e bejm duke ....

Vendodhja

Blv "Bajram Curri " prane Drejtorise se Pergjithshme se Policise

Partly Cloudy

20°C

Tirana

Partly Cloudy

Humidity: 38%

Wind: 8.05 km/h

  • 31 Oct 2014

    Mostly Clear 18°C 5°C

  • 1 Nov 2014

    Sunny 19°C 6°C

Ju jeni këtu: Faqja KryesoreOfertatPushime Verore
Scroll to Top