Ture Turistike (11)

Bianca Resort & Spa (Kolashin) I përzgjedhur

Krishlindjet tek Bianca Resort & Spa (Kolashin) VETEM PER…
€150/Personi Lexo më shumë ...

UDHETIM 1 DITOR NE PODGORICE, MAL I ZI I përzgjedhur

UDHETIM 1 DITOR NE PODGORICE, MAL I ZI12…
€ 19 per person Lexo më shumë ...

Festoni Krishlindjet Ne Stamboll OFERTE! I përzgjedhur

Krishtlindje ne Stamboll 22 – 25 Dhjetor  3…
€285/Personi Lexo më shumë ...

Ski ne Mavrovo Macedonia I përzgjedhur

Ski ne Mavrove me transport te organizuar 19…
€89/Personi Lexo më shumë ...

Krishtlindje ne Hotel Radika 5* MAVROVE I përzgjedhur

Krishtlindje ne Hotel Radika 5* MAVROVE Periudha: 22…
€219/Personi Lexo më shumë ...

Krishlindje dhe Vitit te Ri ne Hotel Sport 3* – Mavrove I përzgjedhur

Paketa e Krishtlindjeve ne Hotel Sport 3* – Mavrove…
€139Personi Lexo më shumë ...

Rezervime

Deshironi te kryeni nje rezervim?! Kompania jone do tiu pergjigjet ne kohe rekord.

Facebook

Reth Nesh

Ne i respektojme klientet dhe nuk harrojme qe ato na zgjedhin ne per te kaluar kohen e tyre te lire.Ne kete marredhenie kemi si detyre ruajtjen e ndershmerin dhe besimit.Ne parashikojm deshirat e tyre dhe cdo gje qe bejm e bejm duke ....

Vendodhja

Blv "Bajram Curri " prane Drejtorise se Pergjithshme se Policise

Partly Cloudy

11°C

Tirana

Partly Cloudy

Humidity: 73%

Wind: 1.61 km/h

  • 20 Dec 2014

    Sunny 14°C 4°C

  • 21 Dec 2014

    AM Showers 13°C -2°C

Ju jeni këtu: Faqja KryesoreOfertatTure Turistike
Scroll to Top